Gyors étterembe kiszolgáló álláslehetőség BUDAPESTEN ( Vécs )
Pultos-kiszolgálót keresünk gyors éttermünkbe, Budapest XIII. kerületben, két műszakos munkarendbe. Jelentkezéseket az alábbi címre várjuk: citygyros1@gmail.com
Feladat
  • Pultos -kiszolgáló feladatok elvégzése
  • vendégekkel való kommunikáció
  • munkaterületek, rendben és tisztántartása
Amit kínálunk
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Alkalmazotti jogviszony
  • stabil fizetés
  • állandó munkavégzés biztosítás
  • bér megegyezés szerint
Elvárások
  • Alapfokú iskolai végzettség (minimum 8 általános)
  • Vendéglátós szakmai tapasztalat
  • Ápolt megjelenés, szorgalom
  • Udvarias, kedves személyiség
Előnyök
  • vendéglátós szakmai végzettség
  • több éves pultos - kiszolgálói tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott