Gépjárművezető - Nemzetközi munkavégzéssel C'E' jogosítvánnyal ( Kecskemét )
Partnercégünk új gépjárművezetőt keres csapatába, elsősorban nagy köbös (gabonás) billencsre. Pályakezdők jelentkezését is várják. Segítenek a szükséges jogosítványok, képesítések megszerzésében.
Feladat
  • Fuvarfeladatok teljesítése
  • A gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése
  • Töltési és lefejtési munkálatok elvégzése
  • Gépjármű, billencs, eszközök megfelelő használata, tisztántartása
  • Előírások, szabályozások betartása
  • Fuvarfeladathoz tartozó dokumentáció megfelelő vezetése
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járás támogatása
  • Modern géppark, modern eszközök
  • Kommunikációs és munkavédelmi eszközök
  • Sofőrbarát irányítási rendszer, csapatszellem
  • Szakirányú betanítás, rendszeres oktatás
  • Kecskeméti indulás, hazatérés
  • Azonnali munkakezdés
Elvárások
  • CE kategóriás jogosítvány
  • Kategóriára érvényes GKI kártya
  • Digitális sofőrkártya
  • Magabiztos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Jogosítvány: C kategória , E kategória , GKI
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Önállóság , Rugalmasság , Magabiztosság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott