Gépészmérnök ( Szeged )
Partnercégünk több mint 20 éves múlttal rendelkezik, családi vállalkozásként indult és azóta is megőrizte családias hangulatát. Ipari gőztechnikai szerelvények, berendezések forgalmazásával és rendszerek tervezésével is foglalkozik. Csapatunkba keresünk fiatal kollégát/kolléganőt, aki szeretné megtanulni az ipari rendszerek tervezési lépéseit, és végigkísérni a folyamatot a kivitelezés végéig.
Feladat
  • műszaki rajzok készítése vázlat alapján (2D, 3D)
  • a mérnökök munkájának támogatása
  • beérkezett megrendelések menedzselése: beszerzések ütemezése, szállítmányok irányítása, beszállítókkal, kivitelezőkkel való kapcsolattartás
  • vevői megrendelések kiszolgálásában való közreműködés
  • adminisztratív feladatok elvégzése
Amit kínálunk
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Betanulási idős után munkaruha, céges telefon
  • Bejárás támogatás törvény szerint
Elvárások
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség - pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • CAD programok ismerete
  • Word, Excel magasszintű ismerete
Előnyök
  • Egyéb idegennyelv, műszaki szaknyelv ismeret
  • B kat. jogosítvány
  • Fizikai és szellemi terhelhetőség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott