Esztétikai referens ( Pécs )
A Klinikánkon elkötelezettek vagyunk abban, hogy pácienseink számára a legmagasabb színvonalú szolgáltatásokat nyújtsuk. Hitvallásunk, hogy az igazi szépség a harmóniában és az egyensúlyban rejlik. A precizitás iránti szenvedélyünkkel szakembereink az esztétikai technológia legújabb vívmányait alkalmazzák a kivételes eredmények elérése érdekében. Természetesség, hitelesség és szakmai kiválóság vezérlik missziónkat, melynek középpontjában pácienseink elégedettsége áll. Ismét bővülünk és fejlődünk, ezért folyamatosan növekvő csapatunkba Kozmetikus és Esztétikai referens munkatársat keresünk! Ha Te is osztod ezeket az értékeket, csatlakozz csapatunkhoz!
Feladat
  • páciensek fogadása, kiszolgálása, folyamatos kommunikáció
  • orvosi rendszerben való adminisztráció
  • folyamatos kommunikáció az asszisztenciával
  • telefon, email kezelés
  • kezelés időpontok adása
  • proaktív részvétel a Klinika napi munkamenetében
  • termék- és szolgáltatás magabiztos ismerete
  • számlázás, napi elszámolás készítése
  • webshop rendelések kezelése
  • készletkezelés
Amit kínálunk
  • lelkes lendületes csapat, fejlődést támogató vezetőség
  • modern minőségi munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • felelősségteljes munkakör
  • a klinika nyitvatartási rendjéhez igazodóan, 8 órás munkarend beosztás szerint
Elvárások
  • alapfokú egészségügyi végzettség
  • releváns munkatapasztalat
  • talpraesett, lendületes, kedves, vidám személyiség
  • rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • csapatban való, építő munkavégzés;
  • precizitás
  • gyors tanulási hajlandóság
Előnyök
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott