Értékesítő üzletkötő munkatárs ( Budapest III. kerület )
Partnercégünk kereskedelmi és lakossági légkezelők, szellőztető berendezések, ventilátorok, légfüggönyök, fűtőkészülékek, tűz- és füstcsappantyúk, légrácsok és anemosztátok széles választékát kínálja, amelyek energiahatékonyak, könnyen telepíthetők. Részükre keresünk új munkatársat!
Feladat
  • Ügyfelek látogatása
  • Új üzleti partnerek felkutatása
  • Árajánlatok készítése
  • Az értékesítést támogató egyéb feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődés
  • Karrier program, előrelépési lehetőség
  • Jól felszerelt, barátságos irodai munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatás
  • Stabil háttér, versenyképes jövedelem
  • Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével
Elvárások
  • Épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, stb.)
  • Problémát megoldani akaró, nem a problémákat kereső műszaki hozzáállás
  • Szakmai ismeretek gyors elsajátításának képessége
  • Értékesítői mentalitás, nagyfokú nyitottság és ügyfélközpontúság
  • Jó együttműködési készség, csapatorientált szemléletmód
  • Személyes kompetenciák: Együttműködési képesség , Csapatközpontú szemlélet , Ügyfélorientált gondolkodás , Jó kommunikációs készség , Jó problémamegoldó készség , Nyitottság
Előnyök
  • Légtechnika területén szerzett tapasztalat
  • Építőipari értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú (épületgépész) végzettség és legalább 2 éves gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott