Épületvillamossági karbantartót keresünk BUDAÖRSRE ( Etyek )
Ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnercégünkhöz hosszú távra keresünk új munkatársat​ Épületvillamossági karbantartó pozíció betöltésére. Jelenlegi csapatukat szeretnénk egy olyan​ elkötelezett szakemberrel bővíteni, aki a munkáltató által üzemeltetett ingatlanok komplett​ javítási, karbantartási, valamint kisebb kivitelezési munkálatait végezné el. Az ideális jelölt​ nem riad meg az új kihívásoktól, a kinti munkavégzéstől, képes csapatban dolgozni, de​ egyedül is megállja a helyét, továbbá kész a folyamatos fejlődésre. A munkavégzés​ elsősorban a budaörsi telephelyükön történik, Budapest 11. kerületének peremhatárán, amely​ BKK járatokkal is könnyedén megközelíthető.
  • Telephelyek teljes területén folyamatos villamos energia vételezés feltételeinek​ biztosítása,
  • épületvillamossági időszakos karbantartási munkák,
  • elektromos hibák felderítése és elhárítása,
  • épületvillamossági átalakítások,
  • kisebb volumenű villamos fejlesztések, korszerűsítések és kivitelezések elvégzése,
  • almérők felszerelése, átkötése,
  • villamos gépek és szerszámgépek folyamatos karbantartása, javítása, dokumentálása,
  • felel a munkavédelemért és a munkaterület rendjéért, tisztaságáért
Amit kínálunk
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony,
  • Fix bérezés,
  • Fizetett szabadság,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök és felszerelés biztosítása,
  • Változatos feladatok,
  • Csapatépítő rendezvények.
  • Munkavégzés helye:​ Budaörs, Kamaraerdei út
Elvárások
  • villanyszerelői (minimum szakmunkás) végzettség,
  • épületvillamosságban szerzett minimum 10 éves tapasztalat,
  • szakági, villamossági jogszabályok, szabványok, előírások ismerete,
  • képes önállóan és csapatban is ellátni feladatait,
  • jó helyzetfelismerő képesség és logikus gondolkodás,
  • B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • saját gépjármű.
  • Villanyszerelő(10+ év)
  • Jogosítvány: B kategória
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott