Épületgépész- Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő pozíció ( Nyíregyháza )
Partnercégünk 2012-ben alakult, magyar tulajdonú épületgépész kivitelező vállalkozás. Elsősorban ipari és mezőgazdasági létesítmények épületgépészeti kivitelezését, karbantartását, üzemeltetését végzi, de vállalják kereskedelmi létesítmények, középületek gépészeti kivitelezését is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Ipari üzemek, szociális és kommunális létesítmények, szállodák, üzletházak épületgépész munkái
  • Víz-gáz csatorna hálózat szerelése
  • Hőellátás szerelési munkák
  • Légtechnikai hálózat szerelési munkái
  • Speciális üzemi technológiák szerelése
  • Hegesztési feladatok végzése
  • Hűtés szerelési munkák
  • Műanyag vezetékek szerelése
Amit kínálunk
  • Folyamatos, változatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek biztosítása, támogatása
  • Fejlődési, előrejutási lehetőség
  • Stabil, biztos anyagi háttér
  • Bejárási támogatás
  • Határozatlan idejű munkavégzés
  • Nettó munkabér 330.000-400.000 Ft
Elvárások
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Munkatapasztalat, megbízhatóság
  • Víz-, Gáz-, fűtésszerelő végzettség
  • Csapatszellem
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • zemélyes kompetenciák: Erős csapatszellem , Felelősségtudat , Pontosság , Önállóság
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Felelősségtudat , Megbízhatóság , Erős csapatszellem , Pontosság , Precizitás
Előnyök
  • Hegesztői gyakorlat
  • Szakmai ismeretek bővítésének szándéka
  • Jó kommunikációs képesség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott