Építésvezető külföldi munkavégzéssel, szállás díjmentesen ( Veszprém )
Partnercégünk részére gyakorlattal rendelkező építésvezetőt keresünk Németországba szállással, bérigény megjelöléssel. Távközléssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkatársat.
  • Optikai hálózatépítési munkálatok koordinálása Németországban
  • Munkafolyamatok tervezése
  • Helyi közmű szolgáltatókkal és önkormányzattal való kapcsolattartás német nyelven
  • Feladatok pontos dokumentálása
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Egy műszakos munkarend
  • 8 órás munkaidő
  • 4 hét kinti munkavégzés, 1 hét itthoni
  • Ingyenes szállás
  • Kiutazást a cég szervezi meg
  • Egyéb juttatások: laptop
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év építésvezetői tapasztalat
  • Lendületes, ötletgazdag, keresi a kihívásokat, átlátja a helyzeteket, a megoldásokat keresi
  • Jól kommunikál az ügyfelekkel és a munkatársakkal, nagyfokú teherbírása van
  • Betartatja az utasításokat és a szabályokat
  • Önállóan dolgozik
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Rugalmasság, pontosság
Előnyök
  • Távközlési cégnél eltöltött munkatapasztalat
  • Külföldi munkavégzésben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott