Elektromos karbantartó (Villanyszerelő) ( Hajdúszoboszló )
Olyan embert keresünk, aki több tevékenységi területünkön aktív részvételével segíti az üzemszerű működést. Éppen ezért, a munkakör változatos, ha nem bírod a monotonitást, nálunk a helyed!
Feladat
  • Betonkeverő zavartalan működésének biztosítása.
  • Telephelyeken gépekhez, berendezésekhez kapcsolódó villanyszerelési munkák, javítások, karbantartások elvégzése.
  • Naperőműveinknél felmerülő hibák feltárása, esetleges javítása.
  • Elektromos autó töltőhálózat berendezéseinek éves karbantartása, esetleges hibák elhárítása.
Amit kínálunk
  • Utazási költségtámogatás
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás a saját termékekből
  • Stabil munkaadói háttér
Elvárások
  • Elektroműszerész vagy villanyszerelő végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erősáramú elosztó szekrények karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • Autóvillamossági területen szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott