DTP Operátor (kiadványszerkesztő, tördelő) ( Budapest III. kerület )
Partnercégünk új munkatársat keres. Önéletrajzokat az allas@yanzadesign.hu email címre várjuk.
  • Partnereink igénye és brandje alapján print és online katalógusok, szórólapok, reklámújságok, plakátok, hirdetések összeállítása
  • Fotók feldolgozása, retusálása, “path-olása”
  • Időnként kreatív tervek készítése
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
Amit kínálunk
  • Biztonságos, stabil munkahely
  • Jó hangulatú csapat, kellemes munkakörnyezet vár, fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős főállás
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk számodra
  • Modern MAC-es munkakörnyezetben dolgozunk
  • Hibrid munkavégzés
Elvárások
  • nyomdai előkészítésben, leadásban jelentős tapasztalat
  • profi InDesign és Photoshop kezelés
  • minimum 1 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott