Digitális ügynökséghez keresünk PPC szakértőkollégát BUDAPEST XI. kerületben található irodába ( Szigetszentmiklós )
Cégünk egy teljes körű szolgáltatást nyújtó digitális marketing ügynökség. Széles körű szolgáltatást nyújtunk minden iparág ügyfeleinek. Digitális marketing szolgáltatásaink számos online marketing taktikához kapcsolódó tanácsadási és irányítási lehetőségeket tartalmaznak, ideértve a keresőmotor-optimalizálást (SEO), a kattintásonkénti fizetést (PPC), hirdetési kampánymenedzsmentet, online marketing stratégia alkotást, versenytárselemzést, social média marketinget, konverziós arány optimalizálást (CRO) és még sok egyéb területet. Emellett szakértői web-tervezési és fejlesztési szolgáltatásokat kínálunk mind az e-kereskedelmi, mind a B2B vállalatok, vállalkozások számára.
  • PPC strategiák megalkotásában levő aktív részvétel, hozzáillesztése a médiatervhez és az ügyféligényekhez
  • Aktualitások, trendek ismerete és alkalmazása
  • Költsegkeretek optimalizálása megfelelő konverzió fókusz mellett
  • Leadgeneráló, konverzióra optimalizált, e-commerce és visibiltity kampányok menedzsmentje
  • Kampány teljesítmény értékelések (szakmai beszámolók) készítése, külső-belső riportálás
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő, átlag feletti versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Érdekes projektek piacvezető márkák számára
  • Kényelmes, igényes munkakörnyezet
  • Állandó fejlődési lehetőség
  • Google Partner ügynökségként Beta termékek és funkciók elsőként való megismerése
  • Folyamatos szakmai tréning lehetőségek
  • Négylábú kollégák és kutyabarát iroda
  • Fiatal, kreatív szakemberekből álló csapat
  • Céges telefon és céges laptop
  • Home office lehetőség
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Kutyabarát
Elvárások
  • Min. 2 év tapasztalat Google Ads – és opcionálisan Meta, TikTok – kampányok kezelésében, Google Analytics, Tag manager ismeretek
  • Korrektség, precizitás, lelkiismeretesség
  • Proaktivitás, jó problémaelemzési és megoldási képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó szövegírási képesség, nyelvhelyesség, pontos fogalmazás – pl. blogcikkek, hirdetésszövegek, belső anyagok készítéséhez
  • Önálló gondolkodás (szisztematikusság, proaktivitás, jó problémaelemzési és megoldási képesség)
  • Rendszerszemlélet, összefüggésekben gondolkodás
  • Személyes kompetenciák: Rendszerszemlélet , Önállóság , Proaktivitás , Precizitás , Lelkiismeretesség , Jó problémamegoldó készség
Előnyök
  • Keresőoptimalizálási ismeretek
  • Alapfokú (wordpress) weboldal szerkesztés ismeret
  • Google Tag Manager és Google Data Studio ismeret
  • Hazai és nemzetközi online marketing trendek ismerete (mobilhasználat, vásárlói viselkedés, online és offline marketing tendenciák)
  • Landing oldalak értékelésében, optimalizálásában szerzett tapasztalat
  • Párhuzamos PPC projektek menedzselésében szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott