CNC marós ( Székesfehérvár )
Partnercégünk egy 2010- ben alapított vállalkozás. Fő tevékenységük műanyagipari termék gyártásának támogatása speciális megoldásokkal.
  • 3-4 tengelyes CNC megmunkáló központ kezelése. Vezérlőtípus Heidenhain és Fanuc
  • Egyedi programozás( Cam-el előny ), gépbeállítás
  • Egyedi alkatrészek önálló legyártása a megadott dokumentáció alapján
  • Dokumentálás
Amit kínálunk
  • Új, korszerű gépek
  • Versenyképes jövedelem, bér megegyezés szerint
  • Stabil háttér
  • Fiatalos csapat
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Elvárások
  • Szakirányú CNC forgácsoló végzettség
  • Egyedi gyártásban, programozásban gyakorlottság (több éves tapasztalat)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Pontosság , Önállóság
Előnyök
  • Cam programozás ismerete (Fusion 360)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott