CNC Marós munkatárs ( Kiskőrös )
Feladat
  • Egyedi és kis szériás alkatrészek gyártása
  • Gyártáshoz szükséges CNC program programozása (Hurco gépeken)
  • Legyártott alkatrészek gyártásközi ellenőrzése és mérése
  • Késztermék sorjázása
  • Gép és környezetének tisztán tartása
Amit kínálunk
  • Rendezett, igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • 1 műszak (csak délelőttös)
  • Túlóralehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Munkaruha biztosított
  • Év végi bónusz
  • Cafetéria
Elvárások
  • Minimum 1 év egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Műszaki rajzok olvasása, értelmezése
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
  • Személyes kompetenciák: Pontosság , Precizitás
Előnyök
  • Hurco gép ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott