CNC forgácsoló ( Lakitelek )
  • háromtengelyes és CNC fémmegmunkáló gépek kezelése és programozása
  • egyedi kis és közepes szériás alkatrészek megfelelő minőségű gyártása
  • műszaki rajzok önálló olvasása
  • mérőeszközök megfelelő használata
Amit kínálunk
  • hosszútávú munkalehetőség
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • jó munkahelyi légkör
Elvárások
  • megfelelő szakmai végzettség
  • feladatokat új szakmai kihívásokat keres
  • Fanuc, Heidehain, NCT vezérlések ismerete
  • háromtengelyes és CNC fémmegmunkáló gépek kezelésében és programozásában jártasság
  • Személyes kompetenciák: Felelősségtudat , Jó fizikum , Erős csapatszellem , Önállóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott