Biztonságtechnikai-hálózat építő munkatárs ( Budakalász )
Partnercégünk 2015. óta áll ügyfeleik rendelkezésére a mindennapi életben sűrűn előforduló informatikai és biztonságtechnikai kihívások ügyfélközpontú megoldásával. Folyamatosan követik az iparági fejlesztéseket, és a magyar közép és kisvállalkozások számára is elérhető áron, korszerű technológiákat alkalmazzák. Szakértelem, minőség, igényes kivitelezés –elérhető áron
  • Biztonságtechnikai rendszerek (kamera rendszer, beléptető rendszer) telepítése, üzemeltetése, karbantartásból adódó szerelési munkák, az egész ország területén
Amit kínálunk
  • Változatos feladatok
  • Teljes körű betanítás
  • Fejlődési lehetőség,
  • Jó fizetés plusz prémium
  • Munkaidő: 8:00-17:00 ig
Elvárások
  • B kategóriás vezetői engedély
  • precizitás, rugalmasság, fejlődőkészség
  • Műszaki érdeklődés, szerelési affinitás
  • Tériszony kizárva
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Budapesten szerzett balesetmentes gépjárművezetési gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott