Betanított munkás ( Veresegyház )
Cégünk, 26 éve családi vállalkozásként alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, építési- és festéksegédanyagokat gyártó vállalat. Termékeink a kiváló ár-érték aránynak, a megbízható minőségnek köszönhetően megtalálhatóak és megvásárolhatóak a hazai nagy- és kiskereskedésekben, ezen belül jellemzően a hazai festékboltokban. Ezen termékek gyártása és raktározása 3000m2-en egy korszerű gyáregységben történik. Cégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • A gyártó berendezések kezelése, beállítása betanítás alapján
  • A gépről kiérkező egyedi csomagok ellenőrzése/mozgatása
  • Kézi munkaállomásoknál történő termék kiszerelés
  • Az egységcsomag raklapra történő előírás szerinti rendben, darabszámban, formátumban történő összerakása
  • Munkakörnyezet tisztántartása
  • Együttműködés a terület dolgozóival
  • Fizikai munka
Amit kínálunk
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási hozzájárulás
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Családias hangulat
  • Kedvező munkaidő, egy műszakos munka Munkaidő: H-Cs.: 06:30-15:30; P.: 06:30-13:30
  • Nincs túlóra
  • Próbaidő alatt: Nettó 226.100.- Ft
  • 3 hónap próbaidő után: Nettó 252.700.- Ft
Elvárások
  • Önálló munkavégzés, illetve csapatban való részvétel egyaránt
  • Fegyelmezettség, pontosság
  • Terhelhetőség, erős fizikai állóképesség
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Erős csapatszellem , Fegyelmezett munkavégzés , Állóképesség , Pontosság , Terhelhetőség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott