Betanított munka SZIGETSZENTMIKLÓSON ( Szalkszentmárton )
Díszítő jellegű szerelt homlokzatok, burkolatok, valamint kül- és beltéri reklámszerkezetek tervezésével, gyártásával, szerelésével foglalkozó szigetszentmiklósi cég
  • Szerelt homlokzatburkolati elemek, kisebb fémszerkezetek gyártása, összeállítása
  • Reklámelemek összeszerelése (fém, plexi, egyéb műanyag alkatrészek)
  • Általános üzemi feladatok: csiszolás, vágás, fúrás, darabolás, szegecselés, ragasztás
  • Késztermékek csomagolása, sérülésmentes szállítás előkészítése
  • Együttműködés a lakatos és a villanyszerelő kollégákkal
Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria juttatás
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú, stabil munkakör
  • Fejlődési lehetőség
  • Szülinapi tortázás, családi nap, csapatépítő programok
  • Munkarend: 1 műszak, napi 8 óra, heti 40 óra
Elvárások
  • Gyártmánytervek olvasása, értelmezése
  • Kézi szerszámok (mechanikus és elektromos) magabiztos és szakszerű használata
  • Precizitás (milliméter pontosság)
  • Megbízhatóság, konstruktív hozzáállás
  • Anyagismeret
  • Néhány év összeszerelői, vagy egyéb üzemi munkavégzéssel szerzett tapasztalat
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Precizitás
  • Függőleges lapszabászgép kezelésében szerzett tapasztalat/végzettség
  • CNC megmunkáló asztal kezelésében szerzett tapasztalat/végzettség
  • Lakatos, faipari (bútorasztalos) esetleg villanyszerelői végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott