Betanított munka Budapest XXII. kerületbe ( Adony )
Partnercégünk az élesztő gyártás és forgalmazása mellett arra törekszik, hogy komplex sütőipari megoldásokat biztosítsanak partnereik számára. A sütőipari szakemberek számára mindig megfelelő innovatív és hatékony megoldásokat kínálnak.
  • (12 órás folyamatos műszakban: 2 nappal - 2 pihenő - 2 éjszaka- 2 pihenő)
  • Számítógépes folyamatirányítás
  • Biotechnológiai folyamatok ellenőrzése, korrekciója
  • Labor mérések elvégzése
  • Kézi anyagmozgatási feladatok
Amit kínálunk
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer
  • Béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Személyes kompetenciák: Pontosság , Precizitás , Önállóság
Előnyök
  • Élelmiszeripari, vegyipari vagy gyógyszeripari gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott