Betanított elektronikai szerelő (kézi forrasztó) ( Kecskemét )
Cégünk több évtizede sikeresen működő magyar tulajdonú vállalat Kecskeméten, mely elektronikai bérgyártással foglalkozik. Megbízható, elkötelezett csapatunk korszerű technológiai feltételekkel és meghatározó szakember gárdával tevékenykedik. Cégfilozófiánk a vevői igények magas szintű kielégítése. Most Neked is lehetőséged nyílik csatlakozni
  • Cégünk könnyű, betanított fizikai munkára munkatársat keres:
  • Elektronikai termékek összeszerelése
  • Alkatrészek előkészítése és kézi beültetése
  • Csomagolás
  • Kézi forrasztási feladatok
  • Vezetékek kialakítása, megmunkálása
  • Munkautasítás alapján önellenőrzés
Amit kínálunk
  • 2 műszakos munkarend
  • Modern, klimatizált munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Céges rendezvények, programok
  • Hosszú távon biztos munkahely
  • Nagykőrösről és Kecskemétről ingyenes céges buszjárat
  • Munkába járási támogatás 30 Ft/km vidékről gépkocsival történő bejárás
Elvárások
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó látás és kézügyesség
  • Precizitás, megbízhatóság, felelősségtudat
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kézi forrasztási gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott