Autószerelő pozíció ( Kecskemét )
Cégcsoportunk magyar tulajdonú vállalkozás , amely több mint 20 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás és kereskedelem területén. Kecskeméten öt telephelyen nyolc márka képviseletét látja el, munkavállalóink száma meghaladja a 130 főt. Ha az Ön számára is fontos a jó csapat, stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz. Éljük meg együtt a sikereket!
  • Személy gépjárművek teljes körű szervizelése, műszaki vizsgára felkészítése
  • Műszeres diagnosztikai feladatok elvégzése
  • Főegységek(motor, sebességváltó)javítása és egyéb mechanikai munkák elvégzése
  • Alkatrészek, részegységek beépítése, cseréje
  • Javításhoz szükséges munkalapok kitöltése, elektronikus blokkolás
Amit kínálunk
  • Kiváló munka környezet, korszerű munkahely
  • Izgalmas, változatos munka
  • Rendszeres szakmai képzés( hybrid és elektromos járművekre vonatkozóan is)
  • Fiatalos , dinamikus csapat
  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Szépkártya
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Autószerelői munkakörben szerzett pár éves gyakorlat
  • Önmagára és munkájára igényes , megbízható
  • Kreativitás, fogékonyság az újdonságok iránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • Több éves tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott