Autóhifi szerelő ( Miskolc )
Partnercégünk egy nagy múltú 1991 óta piacon lévő Autó Hifi Stúdió miskolci beszerelő műhely csapatába autóvillamossági, autószerelő végzettségű munkatársat keresünk. Tanulók és pályakezdők jelentkezését is várjuk
Feladat
  • elektromos autó extrák beépítése
Amit kínálunk
  • versenyképes, tudásszintű bérezés
  • kiváló munkakörülmények
  • változatos, könnyű-fizikai munka
Elvárások
  • igényes, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Személyes kompetenciák: Igényes munkavégzés , Pontosság , Precizitás , Megbízhatóság
Előnyök
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel
  • informatikai jártasság előny, de nem feltétel
  • autós szakmai végzettség és tapasztalat előny
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott