Adminisztratív asszisztens ( Budapest III. kerület )
Partnercégünk részére, Óbudán található grafikai stúdiókba adminisztratív asszisztenst keresünk legnagyobb ügyfelünk marketing anyagainak elkészítéséhez! Jelentkezz te is a jó hangulatú közösségükbe! Feladatod lesz a manager kollégák napi munkájának segítése, háttérmunkák elvégzése.
Feladat
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • excel táblák készítése, ellenőrzése
  • account manager kollégáink munkájának segítése
  • a beérkező információk rendszerezése, feldolgozása
Amit kínálunk
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • támogató kollégák
  • heti 1-2 nap home office lehetőség
  • munkaidő 9:00-17:30
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. ker. - Óbuda
Elvárások
  • legalább középfokú végzettség
  • magabiztos MS Office ismeret (Excell, Word, Outlook)
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • precizitás, szakmai igényesség, önállóság
  • csapatjátékos személyiség
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Önállóság , Erős csapatszellem , Jó problémamegoldó készség , Jó kommunikációs készség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott