ÁCS, BETANÍTOTT ÁCS ( Debrecen )
Partnercégünk a szakmai csapatának bővítése érdekében munkatársat keres.
Feladat
  • zsaluzás
  • szerkezeti ács feladatok
  • építőipari ácsmunka
Amit kínálunk
  • bejelentett munkaviszony
  • folyamatos munkalehetőség
  • korrekt, megbízható kifizetés
  • teljes munkaidő
  • Havi nettó fizetési keret: az ágazatban jellemző bérezéshez képest versenyképes fizetés, megegyezés szerint
  • Egyéb juttatások:munkaruházat, bejárás biztosítása
Elvárások
  • ács, ács-állványozó szakmunkás bizonyítvány
  • betanított ács esetén legalább egy év gyakorlat
Előnyök
  • szakmai gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott