WEBFEJLESZTŐ ( Miskolc )
Egyedi fejlesztésű webáruház megbízásából állandó fejlesztésre, karbantartásra keresünk munkatársat
Amit kínálunk
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Kreatív, változatos feladatok
  • Elkötelezett, fiatalos, támogató csapat
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Modern munkaeszközök
  • A munkavégzés rendes munkaidőben és munkarendben a vállalat miskolci (Felső-Majláth) irodájában történik.
Elvárások
  • PHP, CSS, HTML, MySQL alapos ismerete, tapasztalat ezek önálló gyakorlati használatában
  • Alap Javascript, Jquery vagy egyéb JS framework ismerete
  • MVC keretrendszer ismerete
  • Jó együttműködő készség a csapat többi tagjával
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)
  • Szabványok és internetes trendek naprakész ismerete (pl.: w3c)
  • CSS framework használatában szerzett jártasság (pl.: Bootstrap)
  • JS framework ismerete (pl.: Angular, React, Vue.js)
  • REST api-ban való jártasság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott