Vodafone márkaképviseleti asszisztens ( Székesfehérvár )
Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. keres márkaképviseleti asszisztenst székesfehérvári üzletébe.
Feladat
  • Segítség az adminisztratív feladatok ellátásában,
  • Általános ügyfélszolgálati teendők ellátása,
  • A Vodafone szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése.
Amit kínálunk
  • Rugalmas beosztásban hétköznap és szombaton 10:00-20:00 óra között és vasárnap 10:00-18:00 óra között
  • Tájékoztatni a márkaképviseletbe betérő ügyfeleket az akciókról, lehetőségekről,
  • Bruttó 1121-2241 Ft/óra bér
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Igényes munkakörnyezet
  • Túlórabér és hétvégi pótlék kifizetése
Elvárások
  • ha van nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod  (akár passzív/évhalasztó is),
  • ha talpresett vagy,
  • ha jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • ha ügyfél centrikus hozzáállásod,
  • Heti szinten 20 vagy annál több órában
  • Minimum fél év vállalása mellett
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • A mobilkommunikációs piac és termékek ismerete előny,
  • Hetente minél több napot tudsz dolgozni.
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő