Vodafone márkabolti asszisztens ( Miskolc )
Egy kis extra költőpénzt szeretnél vagy kifizetni az albit? Rajtad áll, hány napot vállalsz, a versenyképes fizetés adott! Ezzel a betanulást nem igénylő, pörgős munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet. Sok dolgod van hétközben? Semmi pánik! A beosztás rugalmas, akkor dolgozol amikor ráérsz. Igen, akár hétvégén is, ráadásul ezeken a napokon dupla órabérben!   Nagy dumás vagy? Akkor ez az állás Neked való! Egy márkaboltban mindig egyéni vásárlói igényekkel találkozhatsz, így sosem unatkozol. :) Szóba jöhet munka hosszabb távra is? A Vodafone márkaboltokban már sok diák talált rugalmas és biztos állást, ami természetesen az iskola mellett is könnyen ellátható.
Feladat
  • Márkaboltba betérő ügyfelek eligazítása
  • Általános ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció
Amit kínálunk
  • Rugalmas beosztásban hétköznap és hétvégén is, heti szinten minimum 25-30 óra vállalásával.
  • Bruttó 1121-2242 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hétvégén kiemelt munkabér kifizetése
Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony  (akár passzív / évhalasztó is)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Középfokú angol tudás
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • A mobilkommunikációs piac és termékek ismerete előny
  • Számítógépes ismeretek
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő