Vodafone márkabolti asszisztens a Pólus Centerben ( Budapest )
Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. keres márkabolti asszisztenseket a XV. kerületi Pólus Centerbe. Egy kis extra költőpénzt szeretnél vagy kifizetni az albit? Rajtad áll, hány napot vállalsz, a versenyképes fizetés adott. Ezzel a pörgős munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet. Márkabolti asszisztensként napi 4-6, de akár 10 órában is dolgozhatsz a belvárosban, légkondicionált üzletben. Sok dolgod van hétközben? Semmi gond! A beosztás rugalmas, akkor dolgozol, amikor ráérsz, az órarendedhez igazítva. Szeretsz emberekkel foglalkozni? Akkor ez a munka Neked való. Egy márkaboltban mindig egyéni vásárlói igényekkel találkozhatsz, így sosem unatkozol. Szóba jöhet munka hosszabb távra is? A Vodafone márkaboltokban már sok diák talált rugalmas és biztos állást, ami természetesen az iskola mellett is könnyen ellátható. Ez a pozíció a SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális!
Feladat
  • Segítség az adminisztratív feladatok ellátásában,
  • Általános ügyfélszolgálati teendők ellátása,
  • A Vodafone szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése.
Amit kínálunk
  • Tájékoztatni a márkaboltba betérő ügyfeleket az akciókról, lehetőségekről,
  • Túlórabér és hétvégi pótlék kifizetése
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Rugalmas beosztásban hétköznaponként, 10:00-20:00 óra közötti munkavégzéssel,
  • Heti szinten 20 vagy annál több órában, Minimum fél év vállalása mellett.
  • Bruttó 1034 Ft/óra bér
Elvárások
  • ha van nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod  ( akár passzív / évhalasztó is ),
  • ha el tudsz társalogni angolul,
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Talpraesettség , Ügyfélorientált gondolkodás
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • A mobilkommunikációs piac és termékek ismerete előny,
  • Számítógépes ismeretek.
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Részmunkaidő 6 óra , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony , Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő