Villanyszerelő ( Hajdúböszörmény )
Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója, a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres Kőröstej Csoport új munkatársat keres hajdúböszörményi telephelyére villanyszerelő pozícióba.
  • Tejipari villamos berendezések, szivattyúk, motorok, rendszeres ellenőrzése, szükség esetén beavatkozások elvégzése, a műszaki állapot és az üzemkészség fenntartása
  • Esetleges meghibásodások, rendellenességek jelzése, hibák elhárítása
  • Karbantartási, üzemellenőrzési munkák elvégzése
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása
  • Folyamatos termelés műszaki feltételeinek biztosítása
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés
Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, teljesítmény bónusz, év végi jutalom, egyéb munkavállalói juttatások, kedvezmények
  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás
  • Munkaidő: 2 műszakos, napi 8 órás munkarendben
  • A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék, munkaruha, védőeszköz biztosítása
Elvárások
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Két műszakos (2*8 órás) munkarend és készenlét vállalása
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • több szakma együttes ismerete
  • elektronikai végzettség
  • vezérlés- és irányítástechnikai ismeretek
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott