Villanyszerelő - Berendezésgyártó ( Debrecen )
Erősáramú villamosberendezés-gyártó munkatársat keresünk. Pályakezdők jelentkezését is váruk! Barátságos és hangulatosan kialakított munkakörnyezetünkbe várjuk új munkatársunkat, aki reméljük, Te leszel! Betanításodat/beilleszkedésedet természetesen biztosítjuk, segítjük, vezetőidhez mindig bátran fordulhatsz, ha problémád, vagy kérdésed támad. Persze mi, kollégák is segítőkészek vagyunk egymással éppen ezért kifejezetten jó hangulat van nálunk és így a munka is könnyebben megy. Szeretnénk, hogy a munkakörnyezetünk és a munkakörülmények egyaránt kellemesek legyenek, így ezért mindent meg is teszünk. A dolgozóknak kávét, teát, tejet, mézet biztosítunk. Fontosak nálunk a csapatépítések, így rendszeresen mozdulunk ki közösen, legyen szó akár pl. biliárdról, bowlingról vagy gokartról... :) Nem utolsó sorban cégünk stabil lábakon áll immáron több mint 35 éve és dinamikusan fejlődik! Szeretnél része lenni csapatunknak?
  • Villamos berendezés gyártói feladatok elvégzése (nagyáramú, installációs és automatika elosztók gyártása egyaránt)
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények, munkaeszközök
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
Elvárások
  • Erősáramú középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, kreativitás
  • Hatékony probléma megoldás, önálló munkavégzés
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Villamos vezető sín megmunkálásban való jártasság
  • Mechanikai munkák elvégzésében szerzett gyakorlat (lemez kivágások, lyukasztások, hajlítások, stb.)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott