Villamosmérnök ( Debrecen )
Partnerünk több mint 100 éves múltra tekint vissza városi közösségi közlekedési eszközök gyártásában, fejlesztésében és a forgalmazásában. Magyarországon 2013 óta vannak jelen és vesznek részt a villamosközlekedésben.
  • villamosipari egységek, berendezések karbantartása, felügyelete és fejlesztése
  • üzembiztonsági kérdések megoldása és koordinálása
  • járművekkel és anyagokkal kapcsolatos havi jelentések készítése
  • depó szervezésével, koordinálásával kapcsolatos napi szintű feladatokban való aktív részvétel (termelési- és költségvetési feladatok ellátása, erőforrás-tervezés)
  • a karbantartó csapat munkavégzésének irányítása
  • elektromos meghibásodásokból adódó gépi állásidők elemzése, csökkentése
  • állapotvizsgálatok, nagyjavítások szükségességének meghatározása és a szükséges erőforrások definiálása
Amit kínálunk
  • hosszútávú munkalehetőség
  • a munkakör elvárásainak megfelelő bér
  • cafeteria
Elvárások
  • analitikus gondolkodás a problémák kreatív megoldásának érdekében
  • műszaki rajz olvasási készség
  • elektromos rendszerekben való jártasság
  • számítógépes ismeretek
  • folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • 12 órás munkarend
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • spanyol nyelv ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő