Villamos technikus ( Komárom )
A B & O Kft. bővíti szervezetét, és ehhez keresi az ideális munkavállalókat.
A B & O az ipari szegmens egyik titokzatos ágában, az Ipari automatizálásban egy ismert név,
high-tech megoldásokkal foglalkozó fiatalos, a folyamatosan változó környezetben gyorsan reagáló mérnök és technikusi gárdával, új és modern gyártóbázissal. Ebbe a csapatba keresünk további munkavállalókat.
Feladat
  • villamos terv alapján történő magabiztos munkavégzés
  • gépek, berendezések, kapcsolószekrények önálló készre szerelése, telepítése
Amit kínálunk
  • Változatos, magas technológiai szintet képviselő munkák
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Elvárások
  • villanyszerelő szakmunkás szakképesítéssel, 5 éves szakmai gyakorlattal, vagy
  • villamosgép- és berendezés technikus vagy elektrotechnikai technikus szakképzettséggel, 3 éves szakmai gyakorlattal, vagy
  • villanyszerelő mester szakképesítéssel
 vagy regisztrált szerelő vizsga
  • önálló, igényes munkavégzés
  • proaktív problémamegoldó képesség
  • Jogosítvány: B kategória
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott