VEZETŐI ASSZISZTENS ( Paks )
Paksi építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat
  • Adminisztratív közreműködés ajánlatok, szerződések előkészítésénél
  • Kimutatások, prezentációk, nyilvántartások készítése
  • Közbeszerzési kiírások figyelése
  • Ajánlatok, közbeszerzési pályázatok összeállítása, beadása és nyomon követése, az ajánlatadási folyamat adminisztratív feladatainak elvégzése, koordinálása
  • Üzleti levelezések bonyolítása
  • Napi kapcsolattartás ügyvezetőkkel, műszaki vezetőkkel, gazdasági vezetővel
Amit kínálunk
  • Megbízóról: Fő tevékenységi köre az építőipar, melynek keretében teljeskörű kivitelezési feladatokat is végeznek Ezen felül intézmények, létesítmények üzemeltetésével és ipari takarítással is foglalkoznak Legfőbb megrendelő partnerük az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. Az egyik legnagyobb vállalkozás Pakson, az MVM Csoporton kívül.
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Kellemes munkahelyi környezet, összetartó és támogató munkatársak
  • Fejlődési lehetőség
  • Felelősségvállalás az elvégzett feladatok iránt
Elvárások
  • Fejlett íráskészség, választékos kifejezésmód írásban
  • Nyitott, kommunikatív, dinamikus hozzáállás
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, problémamegoldó képesség
  • Magabiztos felhasználói MS Office ismeret
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Közbeszerzési referens végzettség
  • Azonnali munkakezdés
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott