Ügyfélszolgálati munkatárs ( Nyíregyháza )
Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Csatlakozz Te is a Vodafone Magyarország Zrt. nyíregyházi márkaképviseleti üzletének csapatához Egy márkaboltban mindig egyéni vásárlói igényekkel találkozhatsz, így folyamatos lehetőséged van a szakmai fejlődésre. A Vodafone márkaboltokban már sok diák talált rugalmas és biztos állást, ami természetesen az iskola mellett is könnyen ellátható. Szakmai gyakorlatot keresel? Itt egyszerre kereshetsz pénzt és szerezhetsz valóban hasznos, és később az önéletrajzodban is jól mutató gyakorlatot!
Feladat
  • Ügyfelek tájékoztatása, kiszolgálása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, problémáinak megoldása
  • Termékismertetés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Bruttó 1121 Ft/óra
Elvárások
  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • MS Excel magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Munka vállalása legalább fél évig
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • Mobilkommunikáció iránti érdeklődés
  • Korábbi ügyfélszolgálatos és/vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Gyors tanulási készség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő