Ügyfélszolgálati munkatárs - mobilkommunikáció területen ( Szeged )
Telekommunikációval foglalkozó partnercégünk szegedi telephelyén kínálunk most munkalehetőséget.
Feladat
  • Ügyfelek tájékoztatása, kezelése
  • Adategyeztetés ügyfelekkel
  • Adminisztratív feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Bruttó 1121 Ft
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Heti 20 óra vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • Legalább alapszintű számítógép kezelői tudás
  • Adminisztrációs tapasztalat, agilitás
  • Hétfőtől péntekig 9.00-20.00 között, az üzlet nyitvatartási idejének megfelelően, minimum heti 20 óra
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Ügyfélkezelési tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő