Ügyfélszolgálati munkatárs ( Lukácsháza )
Partnercégünk nemzetközi szállítmáyozással rendelkezik A vevőkhöz és partnerekhez való közelség révén minden feladatra hatékony és a terméknek megfelelő megoldást nyújt.
  • Ügyfélszolgálati komplex feladatok ellátása és a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mailben
  • Hatékony együttműködés a közvetlen kollégákkal és a társosztályokkal
  • Ügyfélreklamációk kezelése
Amit kínálunk
  • Bér megegyezés szerint
  • Éves, tejesítményfüggő bónusz
Elvárások
  • Magabiztos számítógépes ismeretet
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kiváló kommunikációs-, szervezés-és problémamegoldó képesség
  • Spedició területén szerzett minimum 2 éves gyakorlat
  • Vám területén szerzett alapismeretek
  • Társalgási angol és német nyelvismere
  • Proaktív problémamegoldás
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő