Ügyfélszolgálati előadó ( Szarvas )
A dél-alföldi térség legnagyobb víziközmű-szolgáltatója, az ALFÖLDVÍZ Zrt. Ügyfélszolgálati Osztálya munkatársat keres teljes munkaidőben történő foglalkoztatással, 1 éves határozott idejű szerződéssel azonnali munkakezdéssel, vagy megegyezés szerint. Munkavégzés helye: Szarvas
  • Értékesítési tevékenység (Számlázáshoz szükséges adatok feldolgozása, számlák készítése)
  • Bejelentések, reklamációk fogadása és kezelése telefonon, írásban, személyesen
  • Felhasználói kapcsolattartás
  • Adatkarbantartás, adatkezelés és feldolgozás
  • Hátralékos ügyek kezelése
  • Kapcsolattartás a Társaság többi osztályával
  • Pénztárkezelés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
Amit kínálunk
  • alapbér a besorolási rendszer alapján meghatározva
  • Cafetéria költségkeret bruttó 210.000,- Ft/év
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás, havi bruttó bér 5%-a
  • balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, utazási támogatás, céges rendezvények, elismerési rendszer, üdülési lehetőségek saját üdülőinkben
Elvárások
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott