Termékgyártó operátor ( Pécs )
Magyarország egyik meghatározó ipari vállalkozása a műanyag termékek és fröccsöntő szerszámok tervezése és gyártása terén munkatársakat keres.
Feladat
  • Műanyag fröccsöntőgép melletti munkavégzés
  • Könnyű, betanított fizikai munka
  • Késztermékek minőségi ellenőrzése
  • Műanyag termékek összeállítása, sorjázása
  • Műanyag termékek dobozolása
Amit kínálunk
  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú,stabil munkavégzés
  • Fizetés Alap+teljesítménybér alapján
Elvárások
  • 3 műszakos munkarendben dolgozás
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Pontosság
Előnyök
  • Rugalmasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott