Technikus ( Debrecen )
Az NAT Hungária Kft az NAT AG leányvállalataként a villamosságtechnika innovatív szolgáltató cége, mely a következő területeken tevékenykedik: Általános villamossági szerelés, Épületautomatizálás, Ipari automatizálás, Középfeszültség, Kommunikációs-/ Biztonságtechnika, Megújuló energia, Környezettechnika, Kapcsolószekrény építés, IT-szolgáltatások. Az NAT egy stabil lábakon álló, igen nyereséges vállalat, saját identitással. 2001 óta van jelen Magyarországon, jelenlegi dolgozói létszáma 62 fő. 2021-ben az éves forgalma meghaladta az 1 milliárd Forintot. A NAT egy dinamikus vállalkozás – kompetens, újító, értékorientált. Sok mindent elértünk, de a mindennapokban nem szívesen kérkedünk a sikereinkkel. Ugyanis hisszük: A jó munka a legjobb ajánlólevél.
Feladat
  • Szerelési feladatok
  • Segítségnyújtás beüzemelésnél
  • Felmérések elkészítése hetente
  • Villamos rajzok olvasása
Amit kínálunk
  • Fizetés: bruttó 490.000 - 555.000 Ft
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, határozatlan idejű foglalkoztatási jogviszony
  • Személyes és szakmai fejlődés a tanfolyami kínálatok keretein belül
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkábajárás költségtérítése
Elvárások
  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, villamos technikus, automatizálási technikus végzettség)
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Terhelhetőség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott