Targoncavezető raktáros ( Pécs )
Partnercégünk a világ vezető nemzetközi autóalkatrész gyártó vállalatává nőtte ki magát a saját területén. Fő profiljuk a csomagtér-fedlapok készítése, kalaptartók gyártása. Már két évtizede Baranya megye egyik legstabilabb foglalkoztatója, a térség gazdaságának jelentős motorja.
Feladat
  • beérkező árú árvétele, címkézése és eltárolása
  • anyagmozgatás
  • tehergépkocsik le- és felrakodása targoncával
  • termelés alapanyaggal, csomagolóanyaggal történő ellátása, tárolóeszközök előkészítése
  • készárú elhelyezése
  • napi leltározás és készletellenőrzés
Amit kínálunk
  • kezdő fizetés: bruttó 203.580 Ft/hó
  • folyamatosan növekvő alapbér
  • műszakpótlék - 30%
  • cafeteria - bruttó 30.000 Ft/hó
  • jelenléti bónusz - bruttó 30.000 Ft/hó
  • teljesítmény bónusz - bruttó 30.000 Ft/hó
  • ingyenes céges buszjárat a környező településekről
  • munkaruha és saját, zárható szekrény
  • hosszú távú, biztos, bejelentett munka
  • rendezett, igényes munkakörnyezet
  • szabad hétvégék
Elvárások
  • oldal- és homlokvillás targoncavezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • hétfőtől-péntekig klasszikus három műszakban
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő