Targoncavezető ( Miskolc )
Autóipari termékeket és kézi szerszámokat gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat targoncavezetői pozícióba. Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk! Amit kínálunk: Bejelentett munkaviszony hosszútávon Stabil jövedelem, órabéralapú fizetés Műszakpótlék és teljesítményalapú bónusz Dolgozói kedvezmények városszerte Kiegészítő juttatások (pl. SZÉP kártya) Kiszámítható munkarend Ingyenes céges buszjáratok (település lista lent) Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
Feladat
  • Áru összekészítése,komissiózás,egyéb raktári feladatok
  • Targonca kezelése
  • Termékek fizikai mozgatása
  • Beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások
  • Jó kézügyesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • OKJ-s Targoncavezetői engedély (elektromos targoncára)
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: OKJ
  • Jogosítvány: Targonca vezetői
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő