SZOCIÁLIS MUNKATÁRS ( Nyúl )
Fiatalok bennlakásos intézményének működtetésével, fejlesztésével és szociális foglakoztatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat
Feladat
  • Ellátotti kör: értelmileg sérült és autista felnőttek
  • Főbb feladatok: 2 műszakos munkarendben
  • Ellátottak kisérése, mentális támogatása
  • Terápiás foglalkoztatás
  • Szociális foglalkoztatás keretében végzett kézműves tevékenységek
  • Háztartási teendők ellátása
Amit kínálunk
  • Megbízónk: Megbízónk a Márton Lakóotthon, ahol autista és értelmileg sérült fiatalokat gondoznak
  • Közalkalmazotti bértábla szerinti jövedelem
  • Cafetéria juttatás
  • Munkába járás térítése
Elvárások
  • Képesítés: szociális gondozó- és szervező szociálpedagógus, pedagógus asszisztens, szociális munkás
  • Kézügyesség és számítógépes ismeret
  • Adminisztrációs készség
  • Türelem, empátia
  • Önállóság és jó problémamegoldó képesség
  • Együttműködési képesség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Fogyatékkal élőkkel szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Zenei előképzettség
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott