SZERVIZTECHNIKUS - – Orvosi eszközök ( Budaörs )
A műszaki innováció és az orvostudomány iránt elhivatott, stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalkozásunk szerviz csapatába várunk technikus munkatársakat. Az Oncotherm Innovációs és Kereskedelmi Kft. immár három évtizede van jelen innovatív megoldásaival az onkológia területén. A folyamatosan bővülő, de embercentrikusságát fel nem adó családi vállalkozásból mára a világpiacon is meghatározó, tevékenységében piacvezető szereplő vált. A csapatunk által fejlesztett és gyártott készülékek évente több, mint 400.000 kezelés alkalmával, a világ 34 országában nyújtanak támogatást a rákkal küzdő betegek számára.
  • Orvostechnikai készülékek telepítése, javítása, karbantartása
  • Részvétel termék utánkövetési feladatokban
  • Hibaanalitikai tevékenységek
  • Dokumentációs feladatok
  • Szervizvezető mérnöki támogatás
Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség, különösen az orvostechnika területén
  • Rendszeres nyelvi képzés
  • Versenyképes, folyamatosan fejlődő bér
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, mobiltelefon, szakmai tréningek)
  • Modern munkakörnyezet
  • Rendszeres szakmai képzések, lehetőség az önképzésre
  • Támogató csapat
  • Rendkívül rugalmas, családbarát munkarend
  • Rugalmas szabadságkiadás
  • Közösségi programok
  • A család és munkahely közötti egyensúly megteremtését előtérbe helyező cégpolitika
Elvárások
  • Elektrotechnikusi végzettség
  • Híradástechnikai ismeretek
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat elektrotechnikai területen
  • Elektronikai és műszaki rajzok értelmezésének képessége
  • Alapszintű méréstechnikai ismeretek
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás gépjármű-vezetői engedély
  • Téged keresünk, ha:
  • elhivatott vagy a munkád iránt,
  • kitartóan, pontosan, precízen végzed a munkád,
  • kiegyensúlyozottan, hatékonyan kommunikálsz a vállalat minden szintjén,
  • gyakorlatiasan gondolkodsz,
  • könnyen alkalmazkodsz új vagy váratlan helyzetekhez,
  • feladat- és ügyfélorientált vagy,
  • megvalósító hozzáállással rendelkezel.
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Mechanikai ismeretek
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Német nyelvtudás
  • Orvosi műszeriparban szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott