Szerviz munkatárs - Budapest és környéke ( Budapest )
A hazai épületüzemeltetési piac egyik jelentős résztvevője, létesítményeinek üzemeltetéséhez, karbantartásához keres megbízható munkatársakat szerviz munkatárs munkakörbe. Szervizcsapatunkba keresünk villanyszerelő, klímaszerelő, légtechnikai rendszer szerelő, illetve csőszerelő munkatársakat.
  • A Kraft FM által üzemeltetett létesítmények szükségszerű és tervezett karbantartásainak nyomon követése, napi rutin feladatok ellátása.
  • Részvétel a létesítményt ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében
  • Az épületek, valamint a villamos és épületgépészeti rendszerek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra
  • Munkavégzés helye: Budapest/országszerte
Amit kínálunk
  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
Elvárások
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • nagyfokú mobilitás
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott