SZERELŐ / SZERVIZTECHNIKUS ( Gödöllő )
  • Új emelőgépek (daruk, kosaras emelők, konténeremelők) járműre történő felszerelése és elektromos, hidraulikus bekötése
  • Szervizre érkező emelőgépek ellenőrzése, karbantartása (kötelező szervizek), javítása, hibakeresés
  • Alkalmanként külső helyszínen történő munkavégzés (kiszálló szervizek)
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha csomag biztosítása
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Modern, korszerű munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Elvárások
  • Szakirányú végzettség (járműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépjármű technikus, elektronikai műszerész, autóvillamossági szerelő)
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Jó problémamegoldó készség , Megbízhatóság , Pontosság
Előnyök
  • Autóipari diagnosztikában szerzett tapasztalat
  • Autóvillamossági területen szerzett tapasztalat
  • Emelőgépkezelői jogosítvány
  • C kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott