Szakács ( Hajdúszoboszló )
Szakácsot keresünk a Hajdúszoboszlói Hotel ATLANTIS****superior szállodánkba! Tartozz közénk!
  • A legfontosabb számunkra, hogy ételeink kiváló minőségben érkezzenek vendégeink asztalaira, és ehhez a legjobb szakemberek kellenek!
  • Ha úgy érzed, Te is ehhez a táborhoz tartozol, jelentkezz a megüresedett pozícióra!
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkakörülmények
Elvárások
  • Él benned a főzés szeretete?
  • Szereted bezsebelni a vendégek elismerő szavait, amikor a főztöd falatozzák?
  • Akkor Te egy igazi szakács vagy!
  • Nekünk pedig pont Rád van szükségünk!
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Szakirányú gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 2 Fő