Senior engineer ( Lukácsháza )
Partnercégünk nemzetközi szállítmáyozással rendelkezik A vevőkhöz és partnerekhez való közelség révén minden feladatra hatékony és a terméknek megfelelő megoldást nyújt.
Feladat
  • Cégen belüli IT fejlesztési projektek támogatása
  • Üzleti igény specifikációk készítése a fejlesztők részére
  • Saját szoftvertermékhez kapcsolódó javítási és módosítási javaslatok kidolgozása
  • Felhasználók támogatása
Amit kínálunk
  • Korszerű, dinamikusan fejlődő, hosszútávú munkahely
  • Teljesítményorientált fizetés, bónusz rendszerű díjazás
  • Változatos, felelősségteljes munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Elvárások
  • Kiváló szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magas problémamegoldó képesség, önálló, hatékony munkavégzés
  • Teherbírás, stressztűrő képesség
  • Nodejs, Javascript, Git, MySQL ismerete
  • C#.NET, ASP.NET ismerete
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • AngularJS, PHP ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő