Sales - marketing támogató gyakornok ( Budapest XII. kerület )
Nemzetközi parnercégünk közel 170 éve meghatározó szereplője a világ gyógyszergyártásának. Vezető globális gyógyszer-biotechnológiai vállalatként, erőforrásaikat és munkatársai szakértelmét a tudomány szolgálatába állítva folyamatosan azokat az új terápiás megoldásokat kutatja, amelyek egyre több ember számára teszik lehetővé a hosszabb és egészségesebb életet.
  • Key Account Managerek valamint a Fiels Sales Manager munkájának adminisztratív támogatása
  • Rendszeres illetve ad-hoc riportok, elemzések készítésében való részvétel
  • Piaci adatelemzés és adatbázis karbantartás
  • Szálítói/Vevői számlák kezelése, nyilvántartása
  • Fordítási feladatok (magyar-angol)
  • Egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok
Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kézzel fogható gyakorlati tapasztalatszerzés
  • Bérezés: bruttó 1121 Ft/óra
  • Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
  • Támogató csapat, folyamatos projektek
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
Elvárások
  • Nappali tagozatos gazdasági tanulmányok folytatása
  • Heti 20 óra munkavégzés
  • A MS office programok, különösen Excel felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás középszinten
  • Rugalmas, heti 20 órás munka
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony , Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő