Sales gyakornok ( Budapest )
Az Amgen a biotechnológiai ipar vezető humán gyógyászati vállalata, amely már több mint 35 éve fordítja a tudományos felfedezések és innováció nyújtotta lehetőségeket az orvoslás fejlődésének előmozdítására.
Feladat
  • Sales csapat munkájának adminisztratív támogatása
  • Riportok, prezentációk és egyéb dokumentumok készítése
  • Kiadási riportok készítése
  • A kollégák autóval, telefonnal és egyéb IT problémákkal kapcsolatos ügyeinek intézése
  • Események kordinálása
  • Sales riportok elemzése
Amit kínálunk
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Órabér: Bruttó 1500 Ft / óra
Elvárások
  • Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok (gazdasági terület előny)
  • Multinacinális vállalatnál szerzett tapasztalat adminisztrációs területen
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MsOffice ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmas, csapatjátékos hozzáállás
  • Heti 25-30 óra vállalása legalább 1 évig
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony , Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő