Sales és Service asszisztens ( Budapest )
Jelenleg több mint 120 diákunk dolgozik a Magyar Telekom Nyrt-nél, akiknek mentori programokkal és a betanítást követően további oktatásokkal biztosítjuk a fejlődési lehetőséget. Beosztásukat maguknak készíthetik el heti rendszerességgel, ezzel is biztosítva a rugalmas munkaidőt, mely könnyen összeegyeztethető egy zsúfoltabb órarenddel is. Csatlakozz te is és légy értékes tagja IX. kerületi csapatunknak! Együtt Veled.
  • Bejövő ügyféllevelek - tartalmuk szerint  - vállalati csoportokra történő delegálása
  • Egyszerű ügyféllevelek (sablon alapú) megválaszolása
  • Ügyfél státusz kezelés
  • A levelezési csoport háttér-adminisztratív támogatása (adatrögzítés,fénymásolás, szkennelés) egyéb irodai teendők ellátása
Amit kínálunk
  • Betanításon való részvétel
  • Bér: br. 1200 Ft/ óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal
  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség
  • Fiatalos légkör
  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz
  • Mentor segíti szakmai fejlődésed, az elméleti tudásodat a gyakorlatban is fejlesztheted
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Gyors, precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Folyamatos és heti rendszerességű munkavállalás
  • Heti 20 óra vállalása
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő