Ruházati eladó ( Veszprém )
A “HÁDA-1” Kft. RUHÁZATI ELADÓ munkatársat keres veszprémi üzletébe (Veszprém, Cserhát u. 7.)!
Feladat
  • A vásárlók köszöntése, fogadása, kiszolgálása
  • Eladótér felügyelete, rendben tartása
  • Áru-előkészítés, árufeltöltés
  • Takarítási feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Első naptól kezdve teljes munkaidős, bejelentett munkát kínálunk!
  • Havi fix beosztást készítünk a munkatársaink számára!
  • Versenyképes alapbér
  • Számos egyéb juttatás (forgalmi bónusz, vásárlási kedvezmény)
Elvárások
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
  • Személyes kompetenciák: Felelősségtudat , Megbízhatóság , Udvariasság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő